اخبار فناوری

حالت شب در سیستم عامل اندروید Q گوگل، در راه است

بعد از ناموفق بودن نسخه 9 سیستم عامل اندروید و ناامیدی کاربران از این نسخه، گوگل از توسعه این سیستم عامل دست نکشید و قصد دارد بر روی سیستم عامل اندروید نسخه 10 توسعه های قابل توجهی انجام دهد.
طبق گفته ها، سیستم عامل اندروید 10 با نام Q وارد بازار خواهد شد و گوگل امیدار است که این نسخه بتواند موفق باشد. سایت آمریکایی Xda-developers گفته است که این سیستم عامل ویژگی های بسیاری خواهد داشت که از آن جمله میتوان حالت شب یا Dark Mode را نام برد.

حالت شب اندروید Q

در حالت شب که گوگل قصد پیاده سازی آن را دارد، پس زمینه نرم افزار های اندروید به صورت تاریک خواهد بود و مصرف نیروی باتری را نیز کاهش خواهد داد. علاوه بر این، این قابلیت به سلامت چشم کمک خواهد کرد به طوری که در محیطی با نور کم، فشار کم تری به شبکیه چشم وارد خواهد شد.
گوگل قصد دارد در این نسخه از قابلیت ردیابی افراد نیز استفاده کند. این قابلیت فقط در صورت پذیرفتن افراد قادر به اجرا خواهد بود.

در این گزارش همچنین بیان شده است که در نسخه Q اندروید حالت دسکتاپ وجود دارد، این به معنی است که این نسخه کار با گوشی روی نمایشگرهای بزرگی مثل تلویزیون را فراهم می‌کند.

 

پکیج دانلودی درمان زود انزالی (مثبت 35 دقیقه)

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی + فایل صوتی دوره + برنامه تمرینی + آموزش تصویری تمرینات + موسیقی تراپی + پشتیبانی 35 روزه

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن