زود انزالی

درمان زود انزالی با سیر

خیلی از مردان با زود انزالی مشکل دارند و این خود یک مشکل جدی در زندگی زناشویی است چرا که طرف مقابل به لذت کافی نمی رسد.

کسی که این مشکل را دارد باید خیلی سریع به فکر درمان زود انزالی خود باشد تا به رابطه شان لطمه ای وارد نکند.

راه و روش‌های طبیعی و اثبات شده زیادی هستند که با صبر و حوصله جواب می دهند اما اگر صبر و حوصله ندارید می توانید از داروهای شیمیایی که همه موقت هستند استفاده کنید ؛ همچون قرص و یا ژل های تاخیری.

در ادامه چند ماده غذایی و گیاهی را برای درمان زود انزالی به شما معرفی خواهیم نمود.

درمان زود انزالی با سیر و معجون های دست ساز گیاهی


درمان زود انزالی با سیر

سیر یکی از سبزیجات بسیار موثر در درمان زود انزالی می باشد. سیر حاوی مواد موثر نظیر لینولیک می باشد که می تواند باعث درمان مشکلات جنسی مختلف شود.
سیر جز سبزیجات موثر می باشد که می تواند برای خیلی از مشکلات و حتی مشکلات گوارشی هم می تواند موثر واقع شود. به همین دلیل است که سیر پادشاه سبزیجات نامیده می شود.

لینولیک های موجود در سیر یکی از مواد اثر بخش در درمان زود انزالی می باشد که می تواند باعث شود انرژی جنسی بیشتر شده و می تواند باعث شود که از مشکلات ناشی از ناتوانی جنسی به دور باشید. لینولیک موجود در سیر می تواند باعث گرمایش جنسی شود که خود می تواند انزال زودرس را کاملأ درمان کند. حتی می تواند سردی جنسی را هم کاملأ درمان کند.

درمان زود انزالی با سیر روشی است که بسیاری از پزشکان آن را تایید می کنند و به گفته این پزشکان حتمأ باید در طول هفته چندین با سیر را به همراه غذا مصرف کرد.
حتی مشخص شده است افرادی که به صورت مرتب و پیوسته از سیر استفاده کردند خیلی کمتر از سایرین به زود انزالی دچار شده اند به همین دلیل کارایی خوبی می تواند داشته باشد.

درمان زود انزالی با لینولیک موجود در سیر می تواند باعث شود که شما در رابطه جنسی خود یک تاخیر طولانی را بتوانید به دست آورید. این تاخیری که به دست می آورید می تواند کاملأ طبیعی باشد. حتی لینولینک می تاوند باعث درمان بسیاری از مشکلات دیگر نظیر مشکلات گوارشی شود.
درمان زود انزالی همیشه به عنوان یک راه سخت از نظر دیگران معرفی شده است اما خوشبخاته این طور نیست. و شما می توانید با رعایت یک رژیم غذایی سالم و مواد موثری که به شما معرفی می کنیم می توانید به نتایج خیلی خوب و کاملی دست یابید. به همین دلیل همیشه به دنبال روش های طبیعی اما پرقدرت باشید تا به راحتی بتوانید به نتایج بسیار خوبی دست یابید.

درمان زود انزالی با این برنامه غذایی که به شما معرفی می کنیم می تواند کاملأ امکان پذیر باشد.
سعی کنید از غذاهای خنک بیشتر استفاده کنید. چون غذاهای آبدار برای درمان زود انزالی زیاد مناسب نسیتند. مثلأ استفاده از گوشت های کباب شده به همراه سیر می تواند خیلی موثرتر از استفاده از غذاهای آبکی نظیر سوپ و آش باشد.

برای درمان زود انزالی بهتر است که سیر را به شکل های مختلف در غذای خود  استفاده کنید. می توانید مرغ یا گوشت را قبل از پختن داخل مقداری سیر قرار بدهید و اجازه بدهید چندین دقیقه در سیر بماند تا لیولینک موثر در سیر جذب گوشت شود. و بعد می توانید غذاهای خود را آماده کنید. همیشه به این صورت می توانید مواد موثر سیر را جذب کنید تا باعث برطرف شدن زود انزالی شود.

برای درمان زود انزالی به صورت موثر و خیلی سریع بهتر است که سیر را به هیچ عنوان سرخ نکنید چون سرخ کردن سیر باعث می شود مواد موثر آن مانند لیکولینک کاملأ از بین برود. سیر بسیار حساس می باشد و برای درمان زود انزالی بهتر است که حتمأ سیر را بپزید و یا به صورت خام استفاده کنید به هیچ عنوان سیر سرخ کرده استفاده نکنید.

شما به مواد دیگری برای درمان زود انزالی نیاز دارید. و‌ آن کولین می باشد. کولین موجود در سیر بسیار موثر می باشد. چون کولین یکی از موادی است که بیشتر در سیر موجود می باشد. و حتی لیکولینک به همراه کولین با هم ترکیب شود می تواند باعث درمان کامل زود انزالی شود. سعی کنید از این مواد موثر و با هم استفاده کنید.

اما درمان زود انزالی با ترکیب این دو سبزجیات می تواند بسیار موثر واقع شود. ترکیب سیر و کرفس می تواند مواد موثر برای برطرف شدن زود انزالی را در اختیار شما قرار بدهد. توصیه می شود در غذاهای خود این دو سبزی را ترکیب کنید تا همواره قدم های موثری را در راه درمان مشکلات جنسی خود بردارید.

حتی شرایط نگهداری سیر هم می تواند باعث درمان زود انزالی شود. افرادی ممکن است برای راحتی کار سیر را در فریزر نگهداری کنند. این کار به شدت می تواند مواد مهم موجود در سیر را کاهش بدهد. به همین دلیل توصیه می شود که حتمأ سیر را خشک کنید و نگهداری کنید. حتی سبر خشک می تواند کولین بیشتری به شما بدهد. سعی کنید همین شرایط نگهداری را هم برای کرفس داشته باشید.

سیر

درمان زود انزالی با سیر و جوز هندی

یکی از مواد معروف موجود در خانه های اندونزی ها، جوز هندی است که برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. خواص آروماتیزی این ادویه آن را به عنوان بهترین درمان خانگی برای درمان انزال زودرس تبدیل کرده است.

خواص دارویی آن باعث شده است که این ادویه در کشورهایی مانند عربستان و مالزی بسیار محبوب باشد. ادویه با مجموعه ای از منافع بهداشتی همراه است، از جمله کمک به درد، مشکلات گوارشی، کاهش انزال زودرس، کمک به سم زدایی بدن، بهبود شرایط دهان و گردش خون در سراسر بدن. می توانید پودر جوز هندی را به سوپ کدو تنبل و غیره اضافه کنید.

مرحله 1: یک و نیم لیتر آب، چند دانه کدو تنبل تمیز، 2 سیب زمینی رنده شده و 5 حبه سیر بردارید.

مرحله 2: آب را بجوشانید.

مرحله 3: بقیه مواد را به آب جوش اضافه کنید.

مرحله 4: بگذارید 10 دقیقه بجوشد، سپس درب را ببندید.

مرحله 5: سوپ را مصرف کنید.

درمان زود انزالی با سیر و میخک

مواد مورد نیاز:

سیر تازه (۷۰ حبه یا کمتر) – شیر گوسفند یا شتر یا گاومیش (یک کیلو گرم) – روغن حیوانی (یک کیلو گرم) – زعفران آسیاب شده (یک قاشق چایخوری) – هل آسیاب شده (یک قاشق چایخوری) – میخک آسیاب شده (یک قاشق چایخوری) – عسل طبیعی (یک کیلو گرم)

برای درمان زود انزالی بدون دارو  ابتدا حبه های سیر را از وسط نصف کنید. آن ها را در ظرف بزرگی ریخته و به اندازه ای شیر بریزید که ارتفاع شیر به اندازۀ دو انگشت چسبیده به هم (فاصله ای بین دو الی سه سانتیمتر) بالای سیرها برسد. حالا ظرف را روی حرارت ملایم قراردهید تا شیر و سیر کاملاً با هم ترکیب شده و مقدار زیادی از شیر کم شود، به حدی که در ته ظرف، مایع زرد رنگی باقی بماند.

روغـن حیـوانی را به آن اضــافه کرده و مرتب هم بزنید تا مواد کاملاً با هم مخلوط شوند. حالا عسل را اضافه کنید و به مدت دو دقیقه کاملا هم بزنید. ( از دو دقیقه طول نکشد تا عسل، خاصیت خود را از دست ندهد). سپس گاز را خاموش کنید.

در حالیکه مواد هنوز گرم است، هل و زعفران و میخک آسیاب شده را به آن اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا همۀ مواد با هم ممزوج شوند.

حلوای شما آماده است و می‌توانید هر روز یک قاشق غذاخوری، صبح یا شب، قبل از نزدیکی (جماع) بخورید و مدتی مداومت کنید تا شاهد اثر اعجاز انگیز این نسخه باشید!

این نسخه باعث گرمی بسیاری در بدن می‌شود. پس اگر طاقت تحمل گرمی زیاد را نداشتید، برای خنک کردن بدنتان از هرکدام از عرقیات کاسنی یا شاهتره یا بید (نه بیدمشک!) می‌توانید استفاده کنید.

سیر

درمان زود انزالی با سیر و پیاز

سیر و پیاز به طور سنتی برای درمان بسیاری از بیماری‌های مرتبط با سلامت انسان استفاده می‌شود. هر دو آن‌ها حاوی یک ماده قوی، به نام آلیسین هستند که می‌تواند باعث افزایش میل جنسی در مردان شود. آلیسین جریان خون را به سمت آلت تناسلی به صورت باورنکردنی تنظیم می‌کند.

کاربر گرامی تمام روش های گیاهی که در بالا ذکر شد تاثیرات کوتاه مدت دارند و نمی توانند زود انزالی را به صورت دائمی درمان کنند. ما محصولی را گردآوری نموده ایم که می تواند زود انزالی را به صورت دائمی درمان کند، تمرینات ذکر شده در این محصول توسط انجمن اورولوژی اروپا تاییدشده‌اند و با انجام آنها برای همیشه از شر زود انزالی خلاص خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

53% تخفیف ویژه

کتاب الکترونیکی با زود انزالی خداحافظی کنید

تنها برنامه جامع آموزشی برای درمان زود انزالی

شامل تمرینات تایید شده توسط انجمن اورولوژی اروپا

اطلاعات بیشتر
منبع
gahardrgiahirazmagnnoto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن