کودک

قصه کودکانه کاپیتان قلب!

تمام اعضای بدن جیسون همزمان با هم صحبت می کردند! به نظر می رسید یک روز واقعاً شلوغ در بدن جیسون بود. Capitan Heart داشت به حرف همه گوش می داد و یکدفعه کار می کرد! او می دانست که اکسیژن سوخت بدن جیسون است و برای سلامتی او بسیار مهم است!

بنابراین وقتی خون خانم بدون اکسیژن رسید، بلافاصله او را از طریق رگ نزد آقا و خانم ریه فرستاد! آقای ریه از خانم خون استقبال کرد و او را به مغازه اکسیژن رسانی برد! در مغازه، خون خانم به او دی اکسید کربن داد و اکسیژن خرید!

پس از آن، او باید به قلب بازگشت! آقای ریه گفت:

چیزی برای نوشیدن خانم؟ شاید مقداری آب ویتامین؟

نه آقا! من نمیتونم بنوشم! من در حال حاضر در حال انجام وظیفه هستم! او این را گفت و با اکسیژن کامل به قلب بازگشت. Capitan Heart گفت:

سرانجام! شما اینجا هستید! اعضای بدن قرار بود نق بزنند!

خون خانم شوکه شد.

اتفاقی افتاده؟

آقای دوقلوهای مغز و کلیه را می شناسید! آنها واقعاً حساس هستند! آنها خیلی سریع عصبانی می شوند. به آنها گوش کن! آنها در حال حاضر نق می زنند.

آقای برین که رژیم غذایی بسیار سختی داشت فریاد زد:

سلام! کاپیتان! آیا نمی دانید که من باید دستورات لازم را به سایر ارگان ها ارسال کنم و برای آن به گلوکز نیاز دارم؟ اگر در عرض 5 ثانیه مقداری گلوکز نفرستید، به دیگران دستور می دهم کار را متوقف کنند و جیسون غش می کند!

آروم باش آقای مغز! میدونی که من همیشه ازت حمایت میکنم من اولین بار گلوکز را که خانم جگر تحویل می دهد، هر روز برای شما می فرستم! اما هنوز اینجا نیست! کاپیتان هارت با مهربانی گفت!

حالا نوبت دوقلوهای کلیه بود:

اگر در عرض 3 ثانیه برای ما خون نفرستید، کار را متوقف می کنیم! ما جدی هستیم!

فقط صبر کن! من خون خانم را یک ثانیه پیش فرستادم! او به زودی می رسد! فقط یک چیز: خون جیسون کمی کثیف است! میشه برام تمیزش کنی لطفا اگر فشار را هم تنظیم کنید عالی خواهد بود.

خوب! شما همیشه می توانید روی من حساب کنید کاپیتان!

همه اعضای بدن دوباره آرام بودند. آنها فهمیدند که Capitan Heart تحت هر شرایطی از آنها مراقبت می کند! و هرگز اجازه نداد گرسنگی بمیرند! و به علاوه، او برای آنها اکسیژن تازه می فرستد تا آنها را خوشحال کند! آنها فقط باید به کاپیتان اعتماد کنند و به عنوان یک تیم کار کنند!

به این ترتیب، جیسون برای مدت بسیار طولانی سالم و شاد خواهد بود!

Capitan Heart! Story for kids in Moonzia

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا